parallax background

Pomoc psychologiczna

Profesjonalna pomoc psychologiczna skierowana jest do osób znajdujących się w kryzysowej sytuacji, borykających się z trudnościami osobistymi bądź problemami życiowymi, z trudnością w przystosowaniu się do nowych okoliczności.

W pierwszym kroku pomogę w zidentyfikowaniu problemu, diagnozując jego przyczynę oraz wskazując czynniki mogące warunkować istnienie niekomfortowej sytuacji. W kolejnym kroku zaproponuję określoną – właściwą z punktu widzenia Państwa sytuacji i oczekiwań – formę pomocy, koncentrując się na możliwych sposobach rozwiązania powstałego problemu. Metodami pomocy oferowanymi w gabinecie są m. in. krótkoterminowe wsparcie psychologiczne, poradnictwo psychologiczne oraz długoterminowa psychoterapia indywidualna. Pomoc psychologiczna ma na celu pomoc w uzyskaniu równowagi, spokoju, wewnętrznej harmonii oraz nabyciu nowych psychologicznych zasobów osobistych.

Ze względu na sytuacje życiowe, uniemożliwiające osobiste dotarcie do gabinetu, oferuję również wizyty domowe. Taka forma pomocy jest skierowana w szczególności do rodziców malutkich dzieci, osób starszych bądź osób, których stan zdrowia nie pozwala na samodzielne poruszanie się i dotarcie do gabinetu.

Główną zaletą wizyty domowej jest pozostanie pacjenta w zasięgu własnej strefy komfortu, która stwarza dogodne dla psychoterapii czy konsultacji psychologicznej warunki współpracy.

POTRZEBUJESZ POMOCY?

Napisz do mnie


Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu przez Język Empatii - gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej Patrycja Nosel. W każdej chwili możesz odwołać swoją zgodę. Podanie danych wprowadzonych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną przez Ciebie wiadomość.

Umów się