Konsultacje i poradnictwo

Podczas konsultacji psychologicznych następuje analiza natury problemu, z którym klient przychodzi, aby znaleźć najlepszy sposób jego rozwiązania. Konsultacje psychologiczne mogą dotyczyć różnych trudności, m. in. problemów wychowawczych, trudnych relacji rodzinnych, trudności w komunikacji między ludźmi, problemami w relacji dziecko-rodzic itd.

Poradnictwo psychologiczne ma na celu pomoc klientom w korygowaniu błędów w myśleniu, eliminowaniu zachowań nieskutecznych lub destrukcyjnych, znalezieniu rozwiązania problemu, podjęciu właściwych decyzji oraz skutecznym ich realizowaniu.

W ramach poradnictwa oferuję także konsultacje dla rodziców. Pomimo tego, że każdy rodzić stara się jak najlepiej wychować dziecko – nie zawsze to wychodzi. Jest wiele czynników, które mają na to wpływ: brak wsparcia, zmęczenie, monotonia, rezygnacja z własnych potrzeb, brak odpowiednich umiejętności.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, które Twoje zachowania przynoszą niepożądany efekt, co zmienić, żeby cieszyć się pełnią rodzicielstwa i mieć poczucie spełnienia, zapraszam na spotkanie konsultacyjne, podczas którego postaram się pomóc w zrozumieniu istoty problemu oraz zaproponować sposoby poradzenia sobie z nim.

POTRZEBUJESZ POMOCY?

Napisz do mnie


Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu przez Język Empatii - gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej Patrycja Nosel. W każdej chwili możesz odwołać swoją zgodę. Podanie danych wprowadzonych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną przez Ciebie wiadomość.

Umów się