parallax background

Jak się przygotować do pierwszej konsultacji hipnoterapeutycznej?


Aby jak najlepiej przygotować się do pierwszej sesji hipnoterapii, bardzo wskazanym jest dokładne zapoznanie się z tekstami: Jaki jest Nasz umysł oraz Fakty o hipnozie i hipnoterapii, aby już na wstępnie lepiej zrozumieć, na czym polega hipnoza i hipnoterapia oraz rozwiać wszelkie swoje wątpliwości i nierzadko negatywne, a niekoniecznie prawdziwe przekonania na ten temat. Dobre zrozumienie tego gwarantuje bardziej sprawne wejście w stan hipnozy już podczas pierwszego spotkania, a co za tym idzie, powodzenie późniejszego procesu hipoterapii.

W trakcie wstępnej rozmowy telefonicznej z hipnoterapeutą otrzymają Państwo wszelkie wskazówki i niezbędne informacje. Jeszcze przed pierwszą sesją otrzymają Państwo formularz do wypełnienia w celu zebrania szczegółowego wywiadu, aby uzyskać jak najlepsze rozumienie problemu klienta i możliwości zidentyfikowania jego przyczyny, przy jednoczesnej optymalizacji czasu przebiegu całego procesu terapeutycznego.

W gabinecie hipnoterapia prowadzona jest przez dyplomowanego psychologa, psychoterapeutę i certyfikowanego hipnoterapeutę (IBHEC, NGH, Omni Hypnosis Training Center), dlatego mogą być państwo przekonani o wysokiej jakości świadczonych usług przez kompetentnego specjalistę z zakresu zdrowia psychicznego.


Leczenie zaburzeń lękowych i emocjonalnych:

depresji, fobii, nerwic, nadmiernego stresu, zespołu stresu pourazowego PTSD, cPTSD, ASD, terapia traumy, bezsenności (Pomoc w przezwyciężaniu lęku o różnym podłożu oraz innych ograniczających emocji – poczucia bezradności, przygnębienia, poczucia winy, krzywdy, poczucia straty)

Leczenie uzależnień

(Pomoc w przezwyciężaniu nałogów i innych niekorzystnych nawyków)

Leczenie zaburzeń osobowości i zaburzeń behawioralnych

(w tym zaburzeń odżywiania)

Pomoc w przezwyciężaniu objawów psychosomatycznych

Pomoc w osiąganiu lepszych wyników w różnych dziedzinach życia

(Rozwój osobisty, wzmacnianie poczucia własnej wartości, poprawa wyników w nauce)

POTRZEBUJESZ POMOCY?

Napisz do mnie


Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu przez Język Empatii - gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej Patrycja Nosel. W każdej chwili możesz odwołać swoją zgodę. Podanie danych wprowadzonych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną przez Ciebie wiadomość.

Umów się